O společnosti

Firma DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. vznikla v roce 2005 se záměrem nabídnout v budoucnosti podnikatelům, živnostníkům a kutilům v oboru nábytkářství, truhlářství, tesařství a stavebnictví co nejširší sortiment materiálů a komplexní servis služeb potřebných k provozování jejich činnosti.

Naplnění svého cíle firma dosáhla v roce 2009, kdy v červnu otevřela provozovnu v Pleteném Újezdě u Kladna s kompletním skladovacím, výrobním a prodejním zázemím. V roce 2017 se firma přestěhovala do vlastní výrobní haly v průmyslové zóně v Unhošti.

Hlavním předmětem činnosti firmy je prodej kompletního deskového materiálu, truhlářského a stavebního řeziva a prodej doplňkového zboží souvisejícího s výše uvedeným sortimentem (nábytkové kování, spojovací materiál, ABS hrany lamino, dýha hrany, tmely atd.). K tomu firma samozřejmě nabízí služby s tímto související, počínaje formátováním, přes olepování deskového materiálu ABS a dýha hranami a konče dopravou těchto materiálů v případě přání zákazníka. Všechny tyto služby jsou realizovány na špičkových moderních strojích v nejvyšší kvalitě, za velmi dobré ceny a v krátkých dodacích termínech.

Firma DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. nabízí podnikatelům a živnostníkům jasný systém slev začínající základní slevou při zaregistrování živnosti, přes množstevní slevy při paletových odběrech a konče slevami dle měsíčních obratů u firmy za zboží a služby.

Historii a náplň činnosti již znáte a nyní Vám zbývá se přesvědčit, že kvalitní materiály, zpracované na špičkových moderních strojích v nejvyšší kvalitě, můžete mít každý den od firmy DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. také Vy a hlavně za opravdu zajímavé ceny!

Na Vaší návštěvu se těší kolektiv firmy DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o. připravený každý den (kromě neděle) plnit Vaše přání "na míru"!

DŘEVOMAT UNHOŠŤ s.r.o.
Lidická 1479
273 51 Unhošť u Kladna
(průmyslová zóna) IČO: 27383920
DIČ: CZ27383920
Provozní doba
Pondělí-Pátek 7.30-16.00
(výdej deskového materiálu 7.30-15.30)
Sobota 7.30-11.00 (lichý týden)
(každý sudý týden zavřeno)

!!! PRODEJNA NENÍ VYBAVENA PLATEBNÍM TERMINÁLEM PRO PŘÍJEM BEZHOTOVOSTNÍCH PLATEB !!!